krasa5.infoblog.sk

Chcete mať brucho snov aj bez cvičenia?

Publikované 23.08.2016 v 13:38 v kategórii KRASA, prečítané: 47x

Snívate o pevnom brušku, ktoré vidíte v módnych časopisoch? Získať ploché brucho ale nie je tak jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Správna strava a cvičenie vám môžu pomôcť dotvoriť celý efekt, ale získať krásna bruško sa dá aj iným spôsobom. Moderná estetická medicína dnes ponúka najrôznejšie zákroky, vďaka ktorým získate vysnenú postavu a pritom nebolia, nemajú nežiaduce účinky a nevyžadujú dlhodobú rekonvalescenciu. Navyše dnes máte na výber, ktorý zo zákrokov si vybrať, aby bola vaša postava úplne dokonalá.

Liposukcia, ktorá nebolí
BruchoPokiaľ máte strach z bolestivých rán alebo dlhodobej rekonvalescencie, môžu ísť vaše obavy stranou. Liposukcia SlimLipo je veľmi rýchla a komfortná bez straty jedinej kvapôčky krvi. 

Nemusíte sa báť ani narkózy, pretože zákrok je vykonávaný ambulantne. 

Šetrne odstraňuje tuk z problematických partií, ako sú boky, stehná, zadok, kolená, paže alebo napríklad podbradok. 

Navyše skutočne formuje postavu. Výsledky uvidíte aj odmeriate hneď po zákroku. Pokiaľ sú tomu podmienky naklonené, potom sa vďaka liposukcii zbavíte aj celulitídy. Laser je najmodernejším a najšetrnejším nástrojom estetickej chirurgie.

Premýšľajte dopredu

Súčasná doba je plná stresu a zažívame ho veľmi často na to, aby sme ho vedeli správne odbúravať. Odbúravať tuk je potom omnoho ťažšie, pretože nevhodný životný štýl alebo drastické diéty skôr telu ubližujú. 

Neinvazívna redukcia alebo kavitácia je časovo nenáročná, bezbolestná a úplne najbezpečnejšia metóda, ako sa zbaviť tuku. K zákroku sa používa ultrazvuková kavitačná technológia, ktorá rozbíja podkožné tukové bunky bez jediného vedľajšieho účinky. Telo potom samo postupne odbúrava tuk prirodzeným spôsobom.

Plastika brucha nemusí byť tak drastická

Mať bruško ako sen je možné a takisto veľmi rýchlo vykonané. Plastika brucha je jednou z najčastejších plastických operácií, ktoré ženy podstupujú. 

K dosiahnutiu dokonalého výsledku nie je nutné zasahovať do celej oblasti brucha, ale len tam, kde je to nutné. Ide o polovičnú plastiku brucha, tzv. miniabdominoplastiku v hornej alebo dolnej časti brucha. Pomôže takisto pri výraznom chudnutí, kedy je najväčším problémom previs kože.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?