krasa5.infoblog.sk

Chcete riešiť následky po tehotenstve na vašom tele?

Publikované 23.02.2017 v 20:49 v kategórii KRASA, prečítané: 37x

Materstvo je najkrajšou chvíľou v živote ženy, ale nie každá sa zmieri s tým, že sa jej postava zmení niekedy k nepoznaniu a ani tvrdá drina v posilňovni alebo diéty už nepomôžu späť. Zdravý životný štýl a nedostatok pohybu sú základ. Pokiaľ ale cítite, že by to chcelo ešte niečo navyše, zistite si viac o službách estetickej chirurgie. Bolesti a modrinám odzvonilo. Vedľa svojho drobček potom budete žiariť ako hviezda a všetci vám budú závidieť.

Dva zázraky v jednom
Brucho

Pokiaľ nechcete strácať čas a chcete „zabiť dve muchy jednou ranou“, potom je tu lipoabdominoplastika. Pokiaľ týmto názvom sa skrýva zákrok plastika brucha s liposukciou. 

Pokiaľ sa v oblasti bruška vyskytuje väčšia miera tuku, potom je nemožní vykonať jeho úpravu pomocou plastiky. Tento zákrok preto opravuje nepriaznivé zmeny kontúr brušnej oblasti vrátane redukcie tkaniva. 

Zároveň sa odstráni uvoľnená koža a kožné previsy, spevní sa pokožka brucha a zároveň sa upravuje odstúpené a uvoľnené brušne svaly, čo je najčastejší následok tehotenstva.

Zvýšenie sebaistoty pol životnej harmónie

Mnoho žien nie je spokojných so svojim poprsím. Nech už je to v dôsledku nedostatočného vyvinutia alebo kojenia. Aj príliš veľké chudnutie prsiam nepomáha, pretože prichádzajú o tukové tkanivo, ktoré určuje veľkosť ženského poprsia. Tento problém rieši augmentácia alebo plastika pŕs. 

Tá je efektívnym riešením pre ženy, ktoré nie sú spokojné s veľkosťou pŕs. Zväčšenie je podľa individuálnych prianí klientky. Predovšetkým tak, aby výsledok vyzeral prirodzene. Využívajú sa kvalitné implantáty rôznych tvarov a veľkostí, ktoré upravujú tvar a veľkosť, ktoré takisto upravujú tvar zväčšených pŕs.

Keď je nutné zbaviť sa tuku

Zbaviť sa tuku nemusí byť drina. A ani to nemusí trvať dlho. Liposukcia už nie je príšerne bolestivý zákrok, ktorý vyžaduje dlhú rekonvalescenciu a ani tak nemusí byť výsledok stopercentný. 

Dnešná liposukcia je veľmi pokroková, nebolí, nie je nutná anestézia ani hospitalizácia a výsledok uvidíte a takisto odmeriate hneď po zákroku. Veľkou výhodou je, že je rýchla a má perfektné výsledky.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?