krasa5.infoblog.sk

Doprajte si v zrelom veku kúzlo estetickej medicíny

Publikované 18.03.2016 v 10:43 v kategórii KRASA, prečítané: 62x

My ženy sa snažíme starať o svoju krásku. Lenže s pribúdajúcim vekom prichádzame nielen o svoju krásnu tvár, ale aj o pevné telo. Mnohé ženy sa s touto skutočnosťou skrátka zmieria a prestávajú sa o svoj zovňajšok starať. Ale to je škoda. Práve ženy v zrelom veku by sa mali cítiť dobre. Pokiaľ nie ste s niečím na vašom tele spokojná, zmeňte to. Čaká vás mnoho krásnych dní.

Štíhle telo aj po štyridsiatke? Prečo nie!
Yes VisageVšetci vieme, že schudnúť nadbytočné kilá je ťažké. Obzvlášť potom v pokročilom veku, pretože náš metabolizmus už nie je taký rýchly, ako v dvadsiatich. 

To ale neznamená, že sa musíme zmieriť s tým, že máme nám nevyhovujúcu postavu.Každá žena, ktorá kedy chcela schudnúť, si iste prešla mnohými neúčinnými diétami. Tablety a čaje na chudnutie nepomáhajú. Navyše nám môžu veľmi nepekne poškodiť zdravie.

Jediné účinné riešenie, ako sa nadobro zbaviť nadbytočných kíl, je liposukcia. Nemusíte sa obávať. Dnes existujú zákroky, kedy nie je potrebná ani celková narkóza ani ihly. Majte štíhle a pevné telo bez bolesti a zbytočného odriekania sa.

Pekný výstrih nie je výsadou mladých

Všetky vieme, kam sa páni najčastejšie pozerajú a rozhodne to nie je do očí. Ale prsia sa ženám v priebehu života dramaticky menia a rozhodne nie v dobrom slova zmysle. Vplyv na ne má aj tehotenstvo, kojenie alebo aj vek.

Staršie rámy sa kvôli svojmu poprsiu môžu cítiť na verejných kúpaliskách nepríjemne. Preto si vyberajú jednodielne plavky, ktoré zakrývajú čo najväčšiu plochu tela alebo dokonca na verejne kúpalisko nechodia vôbec. Ale to je predsa nezmysel. Augmentácia vyrieši váš problém a vráti vám sebavedomie.

Keď bola príroda lakomá 

Plastika pŕs ale nevracia len bujný výstrih tým dámam, ktoré o nich v živote prišli. Ale môže pomôcť aj tým, ktoré ho nikdy nemali. Doprajte si sexi krivky aj po štyridsiatke a splňte si tak sen o sexi postave.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?