krasa5.infoblog.sk

Zamerajte pozornosť na vašu krásu!

Publikované 14.01.2018 v 22:18 v kategórii KRASA, prečítané: 21x

Byť krásnou, to je veľmi subjektívne želanie. Každá žena chce niečo iné. Vždy je to ale niečo, čo nemá alebo mať nemôže. Ale aj keď je príroda skúpa, nie je všetkým dňom koniec. Môžete byť krásna presne podľa vašich predstáv. Estetická chirurgia totiž vie, čo si ženy želajú a dokáže takmer nemožné. Hoci sa to nezdá, najdôležitejšie totiž je, aby ste nadobudla zdravé sebavedomie. A cesta k nemu vedie aj tadiaľto. Ak sa budete cítiť krásna a zmiznú mindráky, potom ste na tej najlepšej ceste byť krásna ako navonok, tak vnútri.

Kilá musia preč!
LiposukciaNa chudnutí je vždy najťažšie vo chvíli, keď to chcete rýchlo. Žiadna diéta ani cvičenie vám totiž nezaručí rýchly účinok. Zato liposukcia SlimLipo to ale vie.

Používa efektívne laserovú techniku, ktorá vás zbaví prebytočného tuku v priebehu niekoľkých minút. Táto metóda je rýchla, bezbolestná, nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a nijako sa navonok neprejavuje modrinami alebo jazvičkami.

Hneď po zákroku uvidíte zmenu, ktorá už vám zostane. Prebytočný tuk sa späť nevráti. Prebytočný tuk sa dá navyše využiť tam, kde je ho potrebné. Či už je to k modelácii prsníkov, zadočku alebo vrások.

Zväčšenie pŕs je nutné?

Zväčšenie pŕs je jedna z najčastejších estetických operácií, ktoré sa vykonávajú. Zväčšiť prsia možno buď implantátmi alebo vlastným tukom. Obe metódy majú svoje pre a proti.

Pri vlastnom tuku je záruka nulovej intolerancie, pretože ide o vaše tkanivo, takže s nim telo nemá problém. Klinika YES VIP ale používa kvalitné umelé implantáty, z ktorých si vyberiete nielen vhodnú veľkosť, ale aj tvar. Tvar je totiž často dôležitejší ako samotná veľkosť.

V čom tkvie dokonalosť?

Dokonalosť nie je vždy o veľkosti. Modelacia prsníkov býva mnohokrát lepším riešením. Navracia prsiam pôvodný tvar, spevňuje a vypĺňa zvädnuté poprsie a celkovo zlepšuje harmóniu tela. Nerieši sa teda veľkosť, ale úprava celkového tvaru. Súčasne s tým možno ale vykonať prípadné zmenšenie prsníkov.

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?